Αποτελέσματα τουρνουά σκάκι

Αποτελέσματα
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΝΗΠΙΑ - Α - Β ΤΑΞΕΙΣ)    
             
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ        
Ημερομηνία : 10.02.2019        
             
Τελική Κατάταξη        
             
Κατ. Α/Α Όνομα Ομ. Σύλλ. Βαθ. Res.
1 2 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ GRE 40ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
2 13 ΜΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4 0
3 6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 4ο ΘΕΡΜΗΣ 4 0
4 10 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΗ GRE ΑΡΣΑΚΕΙΟ 4 0
5 11 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0
6 17 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ GRE ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΕΛΠΙΔΑ 0
7 18 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ GRE ΑΡΣΑΚΕΙΟ 3 0
8 9 ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GRE 1ο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 0
9 16 ΜΠΙΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ GRE 4ο ΠΕΥΚΩΝ 3 0
10 19 ΠΑΠΑΘΕΟΚΛΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 0
11 23 ΣΕΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ GRE 4ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0
12 26 ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
13 5 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ GRE 4ο ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0
14 30 ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ GRE 4ο ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0
15 3 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE FAIRYLAND 3 0
16 24 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ GRE 6ο ΔΙΑΠΟΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 0
17 25 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ GRE 12ο ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0
18 7 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
19 4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0
20 27 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 4ο ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0
21 28 ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 5ο ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0
22 14 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0
23 8 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0
24 12 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ GRE ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0
25 1 SANCHEZ-ΔΕΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0
26 15 ΜΠΑΚΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ GRE 25ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0
  21 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 3ο ΠΕΥΚΩΝ 0 0
  22 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE   0 0
  29 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0
30 20 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0
 
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (Γ - Δ ΤΑΞΕΙΣ)    
             
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ        
Ημερομηνία : 10.02.2019        
             
Τελική Κατάταξη        
             
Κατ. Α/Α Όνομα Ομ. Σύλλ. Βαθ. Res.
1 6 ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 23ο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5 0
2 14 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 1ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ 4 0
3 10 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 4ο ΠΕΥΚΩΝ 4 0
4 19 ΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 4ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 0
5 2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE 4ο ΘΕΡΜΗΣ 4 0
6 13 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE ΛΑΓΥΝΩΝ 4 0
7 7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 4ο ΘΕΡΜΗΣ 0
8 24 ΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
9 32 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ GRE 4ο ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0
10 9 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ GRE 1ο ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 0
11 28 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 6ο ΔΙΑΠΟΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0
12 30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
13 4 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ GRE 4ο ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0
14 12 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
15 17 ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ GRE 2ο ΘΕΡΜΗΣ ½
16 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 2ο ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ½
17 33 ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 2ο ΠΕΥΚΩΝ 2 0
18 23 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ GRE 4ο ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0
19 18 ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
20 5 ΒΥΤΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
21 3 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 1ο ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0
22 21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
23 11 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 1ο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0
24 20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣ GRE 100ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
25 26 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 89ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0
26 15 ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ GRE 4ο ΠΕΥΚΩΝ 1 0
27 29 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 4ο ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0
28 8 ΔΙΒΙΝΗΣ ΕΡΜΗΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0
  16 ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 25ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0
  22 ΠΑΠΑΘΕΟΚΛΗΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ GRE ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 0
  25 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ GRE   0 0
  27 ΣΑΜΨΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE ΑΣΣΗΡΟΥ 0 0
  31 ΤΣΙΒΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 1ο ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0
 
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (Ε - ΣΤ ΤΑΞΕΙΣ)    
             
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ        
Ημερομηνία : 10.02.2019        
             
Τελική Κατάταξη        
             
Κατ. Α/Α Όνομα Ομ. Σύλλ. Βαθ. Res.
1 14 ΜΑΛΧΑΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE 4ο ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 0
2 8 ΚΑΠΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 3ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ½
3 7 ΚΑΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ GRE 3ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ½
4 17 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0
5 33 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 2ο ΠΕΥΚΩΝ 4 0
6 16 ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0
7 5 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
8 9 ΚΑΤΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
9 21 ΠΑΣΠΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
10 2 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ GRE 1ο ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 0
11 20 ΝΤΑΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
12 6 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ GRE 4ο ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0
13 12 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ GRE 4ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
14 24 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
15 31 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE 4ο ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0
16 15 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE ΛΑΓΥΝΩΝ 0
17 28 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 1ο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0
18 25 ΣΕΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ GRE 4ο ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 0
19 10 ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
20 23 ΠΟΥΡΠΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
21 19 ΜΠΙΝΤΙΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
22 30 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ GRE 2ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
23 22 ΠΛΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΚΗΣ GRE 15ο ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0
24 26 ΣΜΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0
25 27 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ GRE 1ο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 0
26 29 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ GRE 1ο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0
27 1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ GRE 1ο ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0
28 32 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ GRE 2ο ΠΕΥΚΩΝ 0
29 34 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ GRE 2ο ΠΕΥΚΩΝ 1 0
30 4 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0
31 11 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0
32 3 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0
  13 ΜΑΛΤΕΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ GRE 4ο ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0
  18 ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE 25ο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0
 
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΕΦΗΒΟΙ - ΕΝΗΛΙΚΕΣ)    
             
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ        
Ημερομηνία : 10.02.2019        
             
Τελική Κατάταξη        
             
Κατ. Α/Α Όνομα Ομ. Σύλλ. Βαθ. Res.
1 7 ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE   5 0
2 9 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ GRE   4 0
3 1 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE   3 0
4 4 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0
5 2 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ GRE 1ο Π.Γ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0
6 5 ΝΥΜΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ GRE   2 0
7 11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE   2 0
8 8 ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GRE   2 0
9 6 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ GRE 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0
10 3 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GRE   0 0
11 10 ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
5ος Γύρος
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΝΗΠΙΑ - Α - Β ΤΑΞΕΙΣ)    
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 5             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 2 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ 1  -  0 4 ΜΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
2 6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 1  -  0 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17
3 10 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΗ 3 1  -  0 3 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18
4 16 ΜΠΙΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 3 0  -  1 3 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
5 26 ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 0  -  1 2 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
6 4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2 0  -  1 2 ΣΕΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 23
7 24 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2 0  -  1 2 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ 5
8 25 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2 0  -  1 2 ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9
9 28 ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 0  -  1 2 ΠΑΠΑΘΕΟΚΛΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19
10 12 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 1 0  -  1 2 ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 30
11 14 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1 -  -  + 1 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7
12 8 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1 0  -  1 1 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27
13 20 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0 0  -  1 0 SANCHEZ-ΔΕΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
14 15 ΜΠΑΚΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0 0  -  - 0 -  
15 21 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 0  -  - 0 -  
16 22 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 0  -  - 0 -  
17 29 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 0  -  - 0 -  
 
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (Γ - Δ ΤΑΞΕΙΣ)      
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 5             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 6 ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4 1  -  0 4 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 14
2 2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 1  -  0 3 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 32
3 9 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3 0  -  1 3 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13
4 24 ΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3 0  -  1 3 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
5 19 ΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 3 1  -  0 ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ 17
6 7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1  -  0 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
7 4 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 1  -  0 2 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 23
8 12 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 1  -  0 2 ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33
9 18 ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2 0  -  1 2 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28
10 30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2 1  -  0 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ 21
11 20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣ 0  -  1 1 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
12 26 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 0  -  1 1 ΒΥΤΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 5
13 11 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1 1  -  0 1 ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 15
  29 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 1  -  -   Bye  
14 8 ΔΙΒΙΝΗΣ ΕΡΜΗΣ 0 0  -  - 0 -  
15 16 ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 0  -  - 0 -  
16 22 ΠΑΠΑΘΕΟΚΛΗΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0 0  -  - 0 -  
17 25 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 0 0  -  - 0 -  
18 27 ΣΑΜΨΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 0  -  - 0 -  
19 31 ΤΣΙΒΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 0  -  - 0 -  
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (Ε - ΣΤ ΤΑΞΕΙΣ)      
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 5             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 17 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 4 0  -  1 4 ΜΑΛΧΑΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14
2 7 ΚΑΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1  -  0 3 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
3 5 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 3 0  -  1 ΚΑΠΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
4 33 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 1  -  0 3 ΝΤΑΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 20
5 16 ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3 1  -  0 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31
6 25 ΣΕΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2 0  -  1 2 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 6
7 9 ΚΑΤΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 1  -  0 2 ΠΛΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΚΗΣ 22
8 21 ΠΑΣΠΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2 1  -  0 2 ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10
9 23 ΠΟΥΡΠΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 0  -  1 2 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12
10 19 ΜΠΙΝΤΙΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2 0  -  1 2 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24
11 15 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1  -  0 2 ΣΜΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 26
12 1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0  -  1 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28
13 30 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1 1  -  0 1 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
14 34 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1 -  -  + 1 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27
15 29 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1 ½  -  ½ 1 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 32
  11 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0 1  -  -   Bye  
 
4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ 1ο Δ.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΕΦΗΒΟΙ - ΕΝΗΛΙΚΕΣ)  
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 5             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 1 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 0  -  1 4 ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
2 5 ΝΥΜΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ 2 0  -  1 3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 9
3 4 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2 1  -  0 2 ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
4 2 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2 1  -  0 1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 6
5 3 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 0  -  1 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11
4os Γύρος
ΝΗΠΙΑ - Α - Β          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 4             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 13 ΜΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 - 3 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΗ 10
2 17 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - 3 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18
3 5 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ 2 - ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ 2
4 23 ΣΕΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2 - 2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
5 9 ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2 - 2 ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26
6 11 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 - 2 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 24
7 19 ΠΑΠΑΘΕΟΚΛΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 - 2 ΜΠΙΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 16
8 3 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 - 1 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 14
9 27 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 - 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4
10 7 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1 - 1 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 25
11 30 ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 - 1 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 8
12 1 SANCHEZ-ΔΕΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 - 1 ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28
13 20 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0 - 0 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 12
 
Γ - Δ ΤΑΞΕΙΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 4             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 10 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 - 3 ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
2 14 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3 - 3 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 9
3 26 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 - 2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
4 32 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2 - 2 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4
5 5 ΒΥΤΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2 - 2 ΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 24
6 13 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2 - 2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30
7 33 ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 - 2 ΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 19
8 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣ 20
9 7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ 17
10 3 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 - 1 ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18
11 28 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1 - 1 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 11
12 15 ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 1 - 1 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12
13 29 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 - 1 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 23
  21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ 0 -  -   Bye  
 
Ε - ΣΤ ΤΑΞΕΙΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 4             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 2 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3 - 3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 17
2 8 ΚΑΠΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 - 3 ΚΑΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 7
3 14 ΜΑΛΧΑΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 - 2 ΠΑΣΠΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 21
4 12 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2 - 2 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 5
5 16 ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2 - 2 ΚΑΤΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9
6 10 ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 - 2 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33
7 20 ΝΤΑΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2 - ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1
8 31 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15
9 22 ΠΛΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΚΗΣ - ΜΠΙΝΤΙΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 19
10 28 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1 ΠΟΥΡΠΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23
11 6 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 1 - 1 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29
12 24 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1 - 1 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 30
13 32 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1 - 1 ΣΕΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 25
14 26 ΣΜΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 - 1 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 34
15 4 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 - 0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 11
  27 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 0 -  -   Bye  
ΕΦΗΒΟΙ - ΕΝΗΛΙΚΕΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 4             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 7 ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 - 3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 9
2 1 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 - 2 ΝΥΜΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ 5
3 11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 - 1 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2
4 6 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1 - 1 ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
5 3 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 - 1 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4
 
3ος Γύρος

 

ΝΗΠΙΑ - Α - Β          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 3             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 10 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΗ 2 - 2 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ 5
2 6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 - 2 ΜΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
3 18 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2 - 2 ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9
4 2 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ - 2 ΣΕΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 23
5 7 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1 - ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17
6 25 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1 - 1 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
7 14 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1 - 1 ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26
8 16 ΜΠΙΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 1 - 1 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27
9 30 ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 - 1 ΠΑΠΑΘΕΟΚΛΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19
10 24 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1 - 1 ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28
11 8 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0 - 0 SANCHEZ-ΔΕΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
12 12 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 0 - 0 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
13 4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0 - 0 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20
Γ - Δ ΤΑΞΕΙΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 3             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 - 2 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
2 4 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 - 2 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 14
3 24 ΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2 - 2 ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
4 9 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2 - 2 ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33
5 17 ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ - 1 ΒΥΤΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 5
6 20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣ 1 - 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
7 11 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1 - 1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26
8 12 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 - 1 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 32
9 23 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 - 1 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13
10 30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1 - 1 ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 15
11 19 ΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1 - 1 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28
12 21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ 0 - ½ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
13 29 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 - 0 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
 
Ε - ΣΤ ΤΑΞΕΙΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 3             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 30 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2 - 2 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
2 7 ΚΑΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2 - 2 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12
3 33 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 - 2 ΚΑΠΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
4 9 ΚΑΤΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 - 2 ΜΑΛΧΑΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14
5 17 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 2 - 1 ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10
6 1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1 - 1 ΠΛΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΚΗΣ 22
7 5 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1 - 1 ΣΜΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 26
8 21 ΠΑΣΠΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1 - 1 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 6
9 15 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 - 1 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28
10 23 ΠΟΥΡΠΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1 - 1 ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 16
11 19 ΜΠΙΝΤΙΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1 - 1 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31
12 29 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1 - 1 ΝΤΑΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 20
13 25 ΣΕΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 0 - 0 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
14 11 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0 - 0 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 32
15 27 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 0 - 0 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24
  34 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 0 -  -   Bye  
 
ΕΦΗΒΟΙ - ΕΝΗΛΙΚΕΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 3             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 9 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2 - 2 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
2 4 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1 - 2 ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
3 5 ΝΥΜΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ 1 - 1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 6
4 8 ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 - 0 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11
5 2 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 0 - 0 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3
2ος Γύρος
ΝΗΠΙΑ - Α - Β          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 2             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 5 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ 1   1 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 14
2 19 ΠΑΠΑΘΕΟΚΛΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1   1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
3 23 ΣΕΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1   1 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7
4 9 ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1   1 ΜΠΙΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 16
5 27 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1   1 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΗ 10
6 11 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1   1 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18
7 13 ΜΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1   1 ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 30
8 1 SANCHEZ-ΔΕΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0   ½ ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ 2
9 17 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ½   0 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4
10 3 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0   0 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 24
11 25 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0   0 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 8
12 26 ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0   0 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 12
13 28 ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0   0 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20
14 15 ΜΠΑΚΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0   0 -  
15 21 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0   0 -  
16 22 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0   0 -  
17 29 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0   0 -  

 

Γ - Δ ΤΑΞΕΙΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 2             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 13 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1   1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
2 15 ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 1   1 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4
3 5 ΒΥΤΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1   1 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 14
4 6 ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1   1 ΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 19
5 7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1   1 ΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 24
6 28 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1   1 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 9
7 32 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1   1 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
8 33 ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1   1 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 11
9 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ½   0 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12
10 3 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0   ½ ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ 17
11 18 ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0   0 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 23
12 20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣ 0   0 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29
13 26 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0   0 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ 21
  30 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0     Bye  

 

Ε - ΣΤ ΤΑΞΕΙΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ε.Σ.Σ.Θ.-Χ.    
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 2             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 12 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1   1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1
2 2 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1   1 ΜΑΣΝΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15
3 14 ΜΑΛΧΑΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1   1 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 5
4 6 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 1   1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 17
5 20 ΝΤΑΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1   1 ΚΑΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 7
6 8 ΚΑΠΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1   1 ΠΑΣΠΑΛΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 21
7 28 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1   1 ΚΑΤΡΑΦΥΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9
8 10 ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1   1 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 30
9 4 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0   1 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33
10 26 ΣΜΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0   0 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 11
11 16 ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0   0 ΣΕΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 25
12 32 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0   0 ΜΠΙΝΤΙΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 19
13 22 ΠΛΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΚΗΣ 0   0 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27
14 34 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 0   0 ΠΟΥΡΠΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23
15 24 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0   0 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29
  31 ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0     Bye  

 

ΕΦΗΒΟΙ - ΕΝΗΛΙΚΕΣ          
               
Διοργανωτής(-ές) : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ      
Πόλη : ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          
Ημερομηνία : 10.02.2019          
               
Γύρος 2             
               
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 1 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1   1 ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
2 7 ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1   1 ΝΥΜΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ 5
3 9 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1   0 ΚΟΚΟΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2
4 3 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0   0 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 6
5 11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0   0 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4